• Головна
  • Новини
  • Поліція не каратиме священників, які з багажника авто освячували вулиці Черкас...

Поліція не каратиме священників, які з багажника авто освячували вулиці Черкас

27.03.2020, 11:16
Поліція не каратиме священників, які з багажника авто освячували вулиці Черкас - фото 1
Черкаські священники Московського Патріархату освячували вулиці Черкас із порушенням ПДР. Про це у коментарі "Про все" повідомив начальник патрульної поліції Черкаської області Олександр Кокоба.

Черкаські священники Московського Патріархату освячували вулиці Черкас із порушенням ПДР. Про це у коментарі "Про все" повідомив начальник патрульної поліції Черкаської області Олександр Кокоба.

Відео, на якому священослужителі у багажному відділені пікапу освячують вулиці Черкас, стало популярним серед користувачів соцмереж.

Олександр Кокоба, начальник патрульної поліції Черкаської області, після перегляду відео підтверджує: порушення правил дорожнього руху дійсно відбувалися.

- Якби хтось під час руху пікапу викликав патруль на цю подію, то ми б як мінімум припинили це дійство. Окрім цього правоохоронці б склали постанову, передбачену статтею 125 Кримінального Кодексу України. Але, можливо, після прибуття на місце події патрульні виявили б іще якісь порушення, - повідомив у телефонній розмові правоохоронець.

Санкція статті 125-ї передбачає собою попередження, однак штраф у цьому випадку порушникам не виписали б. Керівник патрульної поліції додає, що по відео зафіксувати та виписати попередження можна, однак це складний і тривалий процес.

- Для того, щоб за фактом відео зафіксувати порушення ПДР, необхідно багато супутніх обставин. Треба знати точний час, коли відбувалося це освячення, яке зафіксували на телефон, дату, місце скоєння адмінправопорушення, встановити особу водія автівки та знайти свідків події, - пояснює Олександр Кокоба.

Зараз проводити масштабні пошукові заходи усіх складових майже нема сенсу, бо, за словами правоохоронця, затрачений час і сили не варті потенційно виписаного попередження. Тому священиків, які у багажному відділенні пікапу освячували вулиці міста, не покарають.