Created with Sketch.

Попов обіцяє зберегти фундамент Десятинної церкви у первісному виді

10.11.2011, 11:53

Жодного новобуду.

Фундамент Десятинної церкви має бути збережений у первісному вигляді. Жодного новобуду. Про це сказав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час виїзду на археологічні розкопки на горі Щекавиці, повідомляє офіційний сайт КМДА.

«Київ – місто з надзвичайно багатою історією та традиціями. Наше спільне завдання, обов’язок перед нащадками – зберегти історичну, архітектурну унікальність столиці», – наголосив Олександр Попов.

Окрім того, голова КМДА зазначив, що він повністю поділяє думку директора Інституту археології АН України Петра Толочка щодо неприпустимості будь-якого будівництва на фундаменті Десятинної церкви.

«Для Києва та киян – це святе місце. Тому єдино допустиме, єдино правильне рішення – збереження фундаменту Десятинної церкви», – підкреслив Олександр Попов.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28