Порошенко закликав журналістів оприлюднити прізвища депутатів, які підтримують Московський Патріархат в Україні

22 травня, 17:04
Суспільство
Порошенко закликав журналістів оприлюднити прізвища депутатів, які підтримують Московський Патріархат в Україні - фото 1
Петро Порошенко на брифінгу у Верховній Раді повідомив журналістам, що погоджувальна рада у вівторок підтримала винесення на голосування у другому читанні законопроекту про заборону Московського Патріархату в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Європейської Солідарності.

«Рішення про розгляд у другому читанні питання Московської Церкви погоджувальна рада одноголосно прийняла вчора. Передбачена наступна процедура: народні депутати здають 226 + підписів, і як тільки голова Верховної Ради отримає ці 226 підписів, він зобов’язаний поставити це питання на розгляд. Все просто. Але на сьогодні частина від монобільшості отримала вказівку не підписувати», – сказав лідер «Євросолідарності».

«І тоді в мене прохання до вас як до журналістів, будь ласка, я попрошу, щоб сьогодні був оприлюднений список, хто підписав. І щоб у вас були питання до тих, хто не підписує – які справжні причини. Чи вказівки опзж, чи вказівки Банкової? Мені, чесно кажучи, ні та ні та відповідь не подобається, бо це знищення парламентаризму», – зауважив Порошенко. За його словами, вже зібрано більше сотні підписів.

«І це зібрано за кілька годин. Я думаю, що цей процес не зупинити, тому що тут кожен дає собі відповідь, а як він буде дітям відповідати за захист Московської Церкви», – резюмує Порошенко.