Порошенко звернувся до Папи: Допоможіть звільнити полонених та повернути викрадених дітей

Порошенко звернувся до Папи: Допоможіть звільнити полонених та повернути викрадених дітей - фото 1
Петро Порошенко в ефірі італійського телеканалу Sky TG24 заявив, що Папа Франциск міг би використати свій міжнародний вплив та авторитет для визволення українських полонених і повернення депортованих Росією дітей.

Про це повідомляє Главком.

«Під час мого візиту до Ватикану як президента України я передав запрошення його святості Папі Франциску. І ми його чекаємо», – сказав Порошенко.
«Я вважаю, що вплив Папи Франциска на процес, наприклад, щодо звільнення українських заручників із російських в’язниць можливий і це має бути важлива гуманітарна місія», – зазначив Порошенко.

«Друга позиція: треба повернути українських дітей, яких Путін забрав з України, незаконно депортованих дітей. І ми дуже хочемо почути сильний голос Папи Франциска на захист українських дітей у Європі», – наголосив п’ятий президент.

«Його мудре слово та його авторитет, який може врятувати понад 16 тисяч українських дітей, є надзвичайно важливими. У цій ситуації ми розраховуємо на Папу Франциска. Ми однозначно хочемо продемонструвати, що весь світ зараз з Україною, а Росія – в повній ізоляції», – наголосив Петро Порошенко.