Про щомісячне міжконфесійне молитовно-пророче служіння на базі католицького храму у Києві: що і як відбувається?
Нас, християн, не перестане надихати історія з Біблії про одного простого юнака.
Він пас овець там, де його ніхто з людей не бачив, мав пращу і кілька камінців, якими одного разу, ніби випадково, переміг триметрового Голіафа на очах у озброєного царського війська в обладунках.
Щось схоже відбувається на міжконфесійному молитовному служінні із символічною назвою “Праща Давида”. Невеличка купка учасників, оззброївшись, так би мовити, пращею, кидає духовне каміння в ворожу ціль: потрясає прославленням та молитвами духовний світ.
Щомісячно в Парафії Пресвятої діви Марії Матері Церкви у Києві, відомому, як “католицький храм на Перова” збираються учасники різних конфесій для цілеспрямованої точкової молитви за Україну в контексті війни.
Ініціативу організовано Християнською службою порятунку.
Поруч моляться харизмати і п'ятидесятники, римо-католики та представники єврейської громади.
Цього разу, 21 жовтня, темою молитовного зібрання стало “Усунення перешкод для України на міжнародній арені, а саме:
- Ламання перепон, які обмежують постачання у достатній кількості озброєння, необхідного для перемоги над ворогом;
- Зупинка брехні, дезінформації і спекуляції зі сторони російської федерації, яку вона використовує для зниження військової, дипломатичної та фінансової допомоги нашій державі”.
Особисто мене вражає те, хто саме молиться на цьому зібранні. Здебільшого це крихкі маленькі жінки, на перший погляд і не скажеш, що вони можуть рухати гори в невидимому. Але палаюче серце до України очевидно грає для Бога вирішальну роль.
Мені завжди було цікаво, як Бог обирає і кличе людей. І тут ми теж схожі з Давидом, адже Богу навіть пророку Самуїлу прийшлося пояснювати Свій підхід до обрання - з погляду на серце, а не на зовнішність.
Три години молитовно-пророчого поклоніння збігають доволі швидко. До речі, зібрання проходить в залі також з символічною назвою “Витсаїда”, де кожен переживає своє духовне оновлення.
Після закінчення обов'язково - спільне фото, фуршет і спілкування.
До міжконфесійної ініціативи “Праща Давида” можна долучитися і онлайн, кожного разу є пряма трансляція.
Чекаємо на поповнення служіння “Давидами” з пращею в руці.