Православна Церква Греції заявила, що йога несумісна з християнством

06 червня, 11:10
Світові
Церква і йога - фото 1
Церква і йога
Джерело фото: Главком
Під час засідання Постійного Священного Синоду Церкви Греції було прийнято рішення закликати християн уникати йоги, так як вона несумісна з православною вірою.

Під час засідання Постійного Священного Синоду Церкви Греції було прийнято рішення закликати християн уникати йоги, так як вона несумісна з православною вірою. Про це повідомляє УНН із посиланням на IBNA.

У рішенні Священного Синоду, зокрема, говориться: “У зв’язку з тим, що різні установи та засоби масової інформації рекомендують „техніку йоги“ в якості методу зняття стресу під час кризи COVID-19, а також беручи до уваги прес-реліз Священного Синоду Грецької Церкви від 16 червня 2015 року про „техніки йоги“ і в контексті поваги свободи віросповідання, яка в нашій країні конституційно гарантована і шанована, наша пастирська відповідальність полягає, зокрема, в тому, щоб недопустити культивування порівняльного релігійного клімату. У зв’язку з чим було прийнято одноголосне рішення нагадати християнському світу, що „йога“ є фундаментальною частиною релігії індуїзму, має безліч шкіл, дисциплін, застосувань і напрямків і не є „свого роду вправою“.

Тому Священний Синод Грецької Церкви в черговий раз наголосив, що „йога“ повністю несумісна з нашою православною вірою і не має місця в житті християн”, резюмвали у повідомленні.

Серед усіх релігійних конфесій у Греції домінує Грецьке православ’я і відповідна Церква, а православ’я визнане панівною релігією Конституцією Греції. Остання водночас гарантує свободу віросповідання для всіх громадян.