Православні фундаменталісти обурилися, що головний рабин РФ ні разу не підтримав російських солдатів

Православні фундаменталісти обурилися, що головний рабин РФ ні разу не підтримав російських солдатів - фото 1
У православних “Сорок сороків” поставили питання до головного рабина РФ і загалом до «юдейської діаспори».

Про це повідомляє Тг-канал Християни проти війни.

Після того, як головний рабин України Моше Асман привітав бригаду Нацгвардії «Азов» із 10-річчям, православний телеграм-канал «Сорок сороків ZOV» захотів таких же дій від головного рабина Росії Берла Лазара.

Їх обурило те, що Берл Лазар у бронежилеті та касці підтримував ЦАХАЛ у Секторі Газа (за це його пропонують оголосити іноагентом), але Донбас не відвідував і російських солдатів не підтримував.

Також наголошується, що син Берла Лазара за два роки війни на сайті юдейської громади Криму не поставив “ні однієї новини про підтримку СВО, жодної новини про участь у гуманітарних акціях на нових територіях”.

“Ми часто говоримо про середньоазіатські діаспори, і питань до них справді багато. Але хіба юдейська діаспора в Росії не поводиться досить дивно в період, коли наша країна воює за свою безпеку, а наша армія за свій народ?", - пишуть "Сорок сороків".
"Сорок сороків" - російський громадський рух, що позиціонує себе як об'єднання православних віруючих з активною громадянською позицією. Належить до православного фундаменталізму.