• Головна
  • Новини
  • Представники різних конфесій висловилися проти продажу землі...

Представники різних конфесій висловилися проти продажу землі

04.12.2019, 10:31
Представники різних конфесій вважають, що відкриття ринку землі неможливе, адже Біблія говорить "земля належить Господу".

Представники різних конфесій вважають, що відкриття ринку землі неможливе, адже Біблія говорить "земля належить Господу".

Про це вони сказали в програмі "Добро і зло" на телеканалі НАШ.

Так, за словами настоятеля Сафронівського приходу м. Березань Олександра Клименка, люди переживають стосовно відкриття ринку землі.

"Тут є небезпека. Мене лякають ці виключно неймовірні цифри (концентрації землі в одних руках - прим. ред.). Біблія мало що говорить про цю ситуацію...", - сказав він і додав, що не знає, що робити з купівлею земель транснаціональними компаніями, бо вони для нього "безликі"".

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко в свою чергу вважає:

"Біблія чітко говорить: "А земля не продаватиметься, бо земля моя, а люди є тимчасовими і використовують її"... Тому більшість людей проти цього. Суспільство наше не готове до такого як продаж чи купівля землі. Я проти цього".

Представник УПЦ МП Віктор Коцаба зазначає, що до земельного питання треба ставитися вкрай серйозно.

"Християнство говорить про те, що верховним власником землі та інших благ є Господь, оскільки він все створив та привів до життя. Тому людина, яка живе тут на землі, є лише орендарем цих благ, користується ними, адже Господь їй дав їх в користування".