Предстоятель ПЦУ передав у 118 українських лікарень медикаменти, зібрані УПЦ США

Предстоятель ПЦУ передав у 118 українських лікарень медикаменти, зібрані УПЦ США - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 13 липня на подвір’ї Свято-Михайлівського Золотоверхого собору передав у 118 лікарень по всій Україні медикаменти для українських військових та мирних мешканців.

Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

За сприяння Предстоятеля ПЦУ великий вантаж гуманітарної допомоги на загальну суму понад 210 млн. гривень надала парафія українського православного собору святого Андрія у Вашингтоні (Українська Православна Церква США) та її настоятель протоєреєй Володимир Штеляк.

У заході взяли участь Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, адже процесом розподілу допомоги займатиметься Міністерство охорони здоров’я та народний депутат України Олесь Довгий, благодійний фонд родини якого «Можемо разом» здійснить доставку ліків безпосередньо до медичних установ України.

Перша частина допомоги одразу після заходу направлена до Головного військового клінічного госпіталю та Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни. До складу гуманітарного вантажу увійшли антибіотики, ліки для нормалізації тиску, тахікардії, захворювань коронарної артерії, при проблемах зі шлунком, медичні халати та перев’язувальні матеріали для хірургічних відділень, бандажі, кровоспинні засоби, а також підгузки, дитяче харчування, ноші, ходунки, предмети гігієни та інше.

«Нам важливо, щоби ці медикаменти безпосередньо потрапили в ті лікарні, де їх насправді потребують, бо ліки специфічні, і тільки лікарі знають, як і кому їх потрібно вчасно надати. Тому нехай Господь допомагає всім нам творити добрі справи в час війни, а разом, я переконаний, ми обов’язково переможемо», – сказав під час заходу Митрополит Епіфаній.