• Головна
  • Новини
  • Предстоятель ПЦУ в Івано-Франківську молився за перемогу України...

Предстоятель ПЦУ в Івано-Франківську молився за перемогу України

08.07.2023, 10:54
Предстоятель ПЦУ в Івано-Франківську молився за перемогу України - фото 1
Митрополит Епіфаній 7 липня 2023 року прибув з візитом до Івано-Франківсько-Галицької єпархії ПЦУ.

Предстоятель Православної Церкви України у храмі на честь святителя Миколая, архиєпископа Мир Лікійських, Чудотворця, у м. Івано-Франківську підніс молитви за захисників Батьківщини та за перемогу України, повідомляє сайт ПЦУ.

Під час богослужіння спільно з Предстоятелем ПЦУ молилися митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, єпископ Богородчанський Феогност, обласний благочинний та настоятель храму протоієрей Ігор Ільків, місцеве й запрошене духовенство, а також голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, народні депутати та віряни.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній після спільної молитви звернувся до вірних із Першосвятительським словом.

«Ми благаємо у Бога, щоби Він сподобив нас Перемоги. Перемоги у цій страшній війні, яка проникла у наш спільний мирний дім. Ворог намагається знищити нас, ворог намагається розчинити нас, але ми засвідчили, що протягом пʼятиста днів ми наполегливо боронимо нашу українську землю. Ми засвідчили, що є незламними і ми будемо боротися до кінця. Будемо боротися доки не переможемо», – наголосив Митрополит Епіфаній.