Предстоятель ПЦУ відвідав поранених захисників України та відзначив медиків
За повідомленням пресслужби ПЦУ, разом з Предстоятелем автокефальної Православної Церкви України молилися столичне духовенство, директор Департаменту охорони здоров’я МВС України Лілія Бойко, начальник ДУ «ТМО МВС України по місту Києву та Київській області» Лариса Безух, а також інші представники лікувального закладу.
Наприкінці Богослужіння Митрополит Епіфаній говорив про важливість молитви за наших захисників та опіки над ними у цей непростий час випробувань війною.
Після відправи в актовій залі установи Митрополит Епіфаній подякував військовослужбовцям за захист Батьківщини, а лікарям – за піклування про поранених, і відзначив церковними нагородами воїнів, які проходять тут лікування, а також керівництво й співробітників медичного закладу.
Окрім того, Митрополит Епіфаній відвідав поранених українських оборонців у їхніх палатах, поспілкувався з ними та побажав їм Божої допомоги для якнайшвидшого одужання і реабілітації.