Предстоятель ПЦУ відзначив воїнів – захисників України

Предстоятель ПЦУ відзначив воїнів – захисників України - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 17 січня 2023 року у стінах Київської православної богословської академії зустрівся з українськими воїнами, які протистоять російському вторгненню.

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви поспілкувався з гостями та за жертовність виявлену у справі захисту Батьківщини відзначив їх церковними нагородами, повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

«Сьогодні ми зібралися щоби привітати вас з Різдвом Христовим та відзначити ваші заслуги. Ви довели, що сильні та незламні й не віддасте російським загарбникам свою Богом дану землю. Господь неодмінно допоможе нам, бо ми стоїмо за правду та за свій народ, а той, хто прийшов до нас зі злом – буде покараний. Окрім фізичної ми ведемо також і духовну боротьбу, в якій вже є очевидні результати, тож ми будемо і далі звільняти Україну від московського духовного іга. Однак все це є можливим завдяки тому, що ви несете свій нелегкий подвиг. Тож нехай Господь береже вас та дає сили й натхнення для подальшої справедливої боротьби», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Загалом понад 60 воїнів – вихідців з Української добровольчої армії, які зараз боронять Україну в лавах ЗСУ та СБУ, отримали нагороди від Його Блаженства.