Created with Sketch.

Предстоятель ПЦУ висловив співчуття у зв'язку зі смертю Патріарха Грузинського Ілії IІ

18 березня, 10:19

Із сумом та співчуттям сприйняв звістку про відхід у вічність Католікоса-Патріарха Грузинського Ілії IІ, Предстоятеля Грузинської Православної Церкви, духовного лідера, життя якого було присвячене служінню Богові, Церкві та грузинському народові.

Про це написав Предстоятель ПЦУ Епіфаній.

За його словами, постать Патріарха Ілії II мала особливе значення не лише для Грузії, а й для всього православного світу.

"Його служіння надихало багатьох людей, допомагало долати випробування та зберігати надію навіть у найскладніші часи, особливо під час спровокованих російськими загарбниками воєн.
Висловлюю сердечні співчуття єпископату, духовенству та всім вірним Грузинської Православної Церкви, які втратили свого Предстоятеля, а також грузинському народові, для якого він був не лише Патріархом, а й справжнім духовним батьком.

Молимося, щоби Отець наш прийняв Свого служителя у Небесні оселі. Нехай Господь упокоїть душу новопреставленого Католікоса-Патріарха Ілії II у Своєму Царстві, а всім, хто сумує через цю втрату, подасть утіху, мир і духовну силу. Вічна та світла йому пам’ять!"

Нагадаємо, 17 березня на 94-му році життя в Тбілісі помер Католікос-Патріарх всієї Грузії, Архиєпископ Мцхетський і Тбіліський, митрополит Піцундський, Сухумський і Абхазький Ілля II.

Читайте також
Міжконфесійне Печерська лавра – це символ стійкості, а незалежна Україна – це повернення до правди, - ігумен афонського монастиря у Києві
18 березня, 11:55
Міжконфесійне Жінка священика УПЦ МП закликає переселенців не брати гуманітарну допомогу у храмі ПЦУ
18 березня, 15:24
Міжконфесійне На Київщині ще одна громада перейшла з УПЦ МП до ПЦУ
18 березня, 12:35
Міжконфесійне Синод Румунської Православної Церкви обрав нового митрополита Бессарабії
18 березня, 10:21