Created with Sketch.

Предстоятель РПЦ нагородив орденом намісника Києво-Печерської лаври

22.07.2016, 10:36

Патріарх Кирило 18 липня в Тронному залі Патріарших покоїв Троїце-Сергієвої лаври вручив високі церковні нагороди групі архиєреїв Російської Православної Церкви. У їх числі - митрополит УПЦ (МП) Павло (Лебідь), намісник Київської лаври, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рatriarchia.ru.

Патріарх Кирило 18 липня в Тронному залі Патріарших покоїв Троїце-Сергієвої лаври вручив високі церковні нагороди групі архиєреїв Російської Православної Церкви. У їх числі - митрополит УПЦ (МП) Павло (Лебідь), намісник Київської лаври, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рatriarchia.ru.

"Зважаючи на ревні архипастирським труди та у зв'язку з 55-річчям від дня народження митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, вікарій Київської митрополії, намісник Успенської Києво-Печерської лаври, удостоєний ордена святителя Макарія, митрополита Московського, I ступеня", - сказано на сайті Московської Патріархії.

Патріах РПЦ надів орден на шию митрополиту Павлу. На церемонії був присутній також глава УПЦ (МП) митрополит Онуфрій, який з 15 липня брав участь з засіданні Синоду РПЦ.

 

Читайте також
Католики Єпископу РКЦ в Україні Станіславу Широкорадюку - 70
Сьогодні, 09:20
Україна і світ Члени ВРЦіРО запевнили Єврокомісарку Марту Кос, що Церкви і релігійні організації України підтримують вступ до ЄС
Сьогодні, 08:49
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09