Предстоятель УПЦ МП очолив урочисті богослужіння в Успенському монастирі Одеси

Предстоятель УПЦ МП очолив урочисті богослужіння в Успенському монастирі Одеси - фото 1
Митрополит Онуфрій 16 жовтня 2025 року звершив Літургію у храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» Успенського монастиря в Одесі.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Напередодні Миторополит Онуфрій очолив всенічне бдіння у цьому ж храмі, а після богослужіння благословив учасників форуму православної молоді УПЦ МП.

Як йдеться у повідомленні, за Богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

"Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому", - йдеться у повідомленні УПЦ МП.

Митрополит Онуфрій також привітав владику Агафангела з 50-річчям хіротонії та вручив йому орден святого Архангела Михаїла.

Після Богослужіння Предстоятель УПЦ МП відвідав та благословив благодійний ярмарок «Марафон добра – осінь 2025» в Свято-Успенському чоловічому монастирі.