Предстоятелю ПЦУ презентували фотолітопис «Нескорена Україна у війні цивілізацій»

19 квітня, 11:30
Православні
Предстоятелю ПЦУ презентували фотолітопис «Нескорена Україна у війні цивілізацій» - фото 1
Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви 18 квітня 2024 року прийняв у Митрополичому домі засновників та учасників проекту зі створення фотолітопису «Нескорена Україна у війні цивілізацій».

До Митрополита Епіфанія завітали голова Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» імені Василя Стуса, народний депутат Степан Кубів, головний редактор юридичного журналу «Право України» Олександр Святоцький, журналістка і письменниця Світлана Чорна, редактор видавництва «Право України» Оксана Красненко та полковник ЗСУ Віталій Саранцев. Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

Гості представили Митрополиту унікальне видання обсягом у майже 700 сторінок, до якого увійшли роботи 50 фотокореспондентів. Це світлини, зроблені починаючи з Революції Гідності 2013 року й завершуючи сьогоденням. Велику увагу у книзі присвячено українським воїнам – захисникам Батьківщини та десяти рокам російсько-української війни.

Окрім того, під час зустрічі було обговорено питання, пов’язані з роботою над наступними виданнями проекту.

Також мова йшла про суспільно-економічну й гуманітарну ситуацію в нашій державі, протидію ворожим наративам у духовній і культурній сфері та міжнародні відносини в контексті повномасштабного російського нападу на Україну.