Президент благодійної організації «CNEWA» здійснив візит солідарності до Києва

Президент благодійної організації «CNEWA» здійснив візит солідарності до Києва - фото 1
23 серпня, напередодні Дня Незалежності України, президент благодійної організації «CNEWA» монсеньйор Пітер Вакарі прибув до Києва. Зокрема, відвідав Ірпінь та Макарів, де біля пункту незламності потребуючі отримували гуманітарну допомогу від патріаршої фундації «Мудра справа».

У червні президент благодійної організації «CNEWA» здійснював візит до Львова. Цього разу, відвідавши міста, які у перші місяці повномасштабного вторгнення Росії були окуповані агресором, монсеньйор Пітер Вакарі зазначив, що ще раз пересвідчився у незламності українського народу. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«У першу чергу це є знатні свідчення для багатьох наших жертводавців з Канади та США, щоб вони могли побачити страждання українського народу, зокрема цього регіону в Ірпені, Бучі та Макарові, щоби відгукнулися на страждання і побачили, яка допомога надається потребуючим у вигляді продуктових наборів та через психологічний супровід. Усе для того, щоби допомогти місцевим спільнотам відновитися після війни», — зазначив монсеньйор Пітер Вакарі.

Президент благодійної організації «CNEWA» здійснив візит солідарності до Києва - фото 119794

Благодійна організація «CNEWA» на чолі з Пітером Вакарі активно долучаються до допомоги постраждалим від війни українцям з 2014 року. Зокрема, «CNEWA» безпосередньо долучилася до фінансування продуктових наборів. Лише на такі гуманітарні набори впродовж 2022–2023 років організація виділила понад 1 мільйон доларів США.

Президент благодійної організації «CNEWA» здійснив візит солідарності до Києва - фото 119793

У свою чергу, патріарший економ УГКЦ о. Любомир Яворський щиро подякував організації «CNEWA» за багаторічну співпрацю та допомогу українцям.

«Один з найбільших проєктів, за який ми вам щиро дякуємо і який ви сьогодні могли бачити, це формування продуктових наборів і надання їх тим, хто найбільше цього потребує, у різних точках нашої України», — наголосив о. Любомир Яворський.