Президент Грузії звинуватила уряд і Церкву в низькому рівні вакцинації населення

06.11.2021, 17:41
Світові
Президент Грузії звинуватила уряд і Церкву в низькому рівні вакцинації населення - фото 1
Президент Грузії Саломе Зурабішвілі поклала на Грузинську Православну Церкву частину вини за низьку вакцинацію населення. Вона також додала, що у рамках боротьби з пандемією COVID-19 з метою прискорення темпів вакцинації населення потрібно вжити термінових та суворих заходів.

"Ми всі відповідаємо за сьогоднішнє катастрофічне становище", - сказала вона на брифінгу, зазначивши, що державні особи повинні робити більше для популяризації вакцинації. Про це інформує Інтерфакс.

«Відповідальність також лежить на партіях, які проводять демонстрації, попри необхідність бути обережними, велика відповідальність і уПпатріархії (Грузинської Церкви, — ред.), яка утримується благословляти (вакцинацію), що залишає можливість окремим духовним особам проповідувати антивакцинаційну пропаганду, відповідальність лежить і на деяких представниках медичної сфери, чиї погляди шкодять спільній справі. І, нарешті, відповідальність лежить на громадянах, які через особисті страхи та своє здоров’я ставлять країну перед демографічною катастрофою», — заявила Зурабішвілі.