Президент Ради єпископських конференцій Європи відвідав поранених українських військових

Президент Ради єпископських конференцій Європи відвідав поранених українських військових - фото 1
Президент Ради єпископських конференцій Європи архиєпископ Ґінтарас Ґрушас під час перебування в Україні відвідав поранених українських військових. Його супроводжував о. Андрій Зелінський, заступник керівника Департаменту військового капеланства УГКЦ.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, після короткого спілкування у лікарняних палатах, владика відзначив високий рівень бойового духу та мотивації у наших воїнів, незважаючи на те, що багатьом із них сьогодні доводиться проходити через нелегкі випробування, пов’язані з серйозними пораненнями, отриманими на фронті.

Хлопці радо ділилися з єпископом своїми думками та враженнями. Деяким лише нещодавно вдалось повернутися з полону, в якому провели кілька місяців.

Президент Ради єпископських конференцій Європи відвідав поранених українських військових - фото 96680

Українські лікарі сьогодні докладають неабияких зусиль, аби поставити їх на ноги. Попереду ще тривалий період реабілітації, але навіть сьогодні під час зустрічі з високим гостем усі поранені висловлювали власне бажання якомога швидше повернутися в стрій.

Архиєпископ Ґрушас тривалий час свого душпастирювання провів серед військовослужбовців як військовий ординарій Війська Литовського. Уділяючи своє архиєрейське благословення нашим пораненим воїнам, владика висловлював слова глибокої підтримки.

Архиєпископ ділився з українськими воїнами словами надії на те, що сьогоднішні страждання та боротьба українського народу за своє право на мирне життя стануть запорукою добробуту й процвітання України в майбутньому.