При соборі Святої Софії УГКЦ в Римі християнська профспілка надаватиме послуги українським біженцям

При соборі Святої Софії УГКЦ в Римі християнська профспілка надаватиме послуги українським біженцям - фото 1
Завтра, 7 липня, при соборі Святої Софії УГКЦ в Римі відбудеться відкриття Вікна правової допомоги та соціального секретаріату Християнських асоціацій робітників Італії (ACLI). Його завданням буде допомагати біженцям з України в полагодженні бюрократичних процедур та надавання різного роду консультацій.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

Християнські асоціації робітників Італії від самого початку війни допомагали людям, які прибувають з України. Фундаментальною у цих послугах стала наявність персоналу українського походження в структурах ACLI, що допомагало долати мовні бар’єри. Також і в новому осередку при соборі Святої Софії, що працюватиме по четвергах, поряд із спеціалістами італійцями працюватиме українка.

«Це ще один елемент, що додається до мозаїки ініціатив, які ми впровадили з початком цієї жорстокої війни, щоби бути поруч з тими, хто з одного дня втратив усе та був змушений переїхати в іншу країну, – зазначає Лідія Бордзі, голова Християнських асоціацій італійських робітників Риму. – Протягом цих місяців пліч-о-пліч з українськими біженцями ми додатково відчули важливість праці в мережах, завдяки чому ми прийняли цих людей у великі спільнотні, що дало нам можливість піклуватися не лише про них, але також про наше місто».