• Головна
  • Новини
  • Призначено нового пасторального координатора для українців греко-католиків в Італії...

Призначено нового пасторального координатора для українців греко-католиків в Італії

31.01.2011, 09:26
Єпископська Конференція Італії призначила нового душпастирського координатора для українських греко-католиків у цій країні. Ним став о. Марко Ярослав Семеген з Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ.

Єпископська Конференція Італії призначила нового душпастирського координатора для українських греко-католиків у цій країні. Ним став о. Марко Ярослав Семеген з Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ. Призначення відбулося у зв’язку з закінченням мандату попереднього координатора о. Олександра Сапунка, який виконував це служіння від 2005 року. Про це повідомляє Радіо Ватикан.

У довідці прес-служби УГКЦ в Італії пояснюється, що Пасторальний координатор вибирається з-поміж духовенства Церкви до якої належать іммігранти, та, за згодою Глави даної Церкви, призначається Єпископською Конференцією Італії для співпраці із Фундацією «Мігрантес» – інституцією Єпископської Конференції Італії, яка займається пасторальною опікою італійських емігрантів у світі та іноземних іммігрантів в Італії.

Отець Марко Ярослав Семеген з квітня 2009 року виконує служіння віце-пароха в українській парафії святих Сергія у Вакха у Римі. У жовтні 2008 року отримав єрейські свячення, неодноразово служив Літургію та виголошував проповіді в каплиці Благовіщення Ватиканського Радіо.