• Головна
  • Про піст по-сучасному у квітневому числі «Кани»...

Про піст по-сучасному у квітневому числі «Кани»

28.03.2013, 15:52
Про піст по-сучасному у квітневому числі «Кани» - фото 1
«Кана», християнський журнал для родини, присвятила темі посту свій свіжий номер. Зокрема, в ній йдеться про те, як «відчути смак посту в сім`ї».

Про піст по-сучасному у квітневому числі «Кани»_1«Якби пророк Ісая жив сьогодні, то міг би сказати: «Висмикни провід телевізора з розетки, відключи модем бездротового зв’язку, позакривай усі вікна в браузері вранці, йдучи на роботу, забудь удома мобільний телефон; замість перегляду фільму погуляй на свіжому повітрі і зроби добро своєму тілу, присвятивши 15 хв. на фізичні вправи. Планшет свій заміни на книжку, а зі справжніми друзями з “Фейсбуку” зустрінься в реальному житті за кавою і запитай про їхні справи… І проясниться твій ум, і поліпшиться самопочуття, і з’явиться в тебе час для себе і близьких, і ти відчуєш більше радості від життя», - говорить у квітневій «Кані» Тарас Тимо, богослов, директор бібліотеки УКУ.

«Кана», християнський журнал для родини, присвятила темі посту свій свіжий номер. Зокрема, в ній йдеться про те, як «відчути смак посту в сім`ї». Тож стаття Тараса Тима буде особливо помічною у цьому питанні, адже він говорить про історію посту та про його значення і форму сьогодні.

Також у цьому числі журналу є низка матеріалів про те, як під час посту можна досягти особистої внутрішньої переміни і якісної зміни спілкування в сім`ї. А ще – про те, як чинити так, аби піст не став причиною конфліктів у родині.

Психолог «Кани» дає свої чергові поради подружжям – як позбуватися скалок «забутих» образ, які можуть накопичуватися протягом спільного життя. Як через прощення оздоровлювати стосунки з найближчими.

Корисною підказкою батькам будуть поради фахівця щодо того, як заохотити дитину розповідати про свої почуття і переживання, та як бути їй добрим слухачем, котрому довіряють.

Ще один із постійних авторів «Кани» розповідає про те, як виробити у дітей медіаімунітет. Адже, на думку соціальних психологів, сучасні діти часто копіюють моделі дорослої поведінки і стосунків не з реального життя, а з телебачення.

Окрім того в квітневому числі є знайомства з цікавими людьми, серед яких творче подружжя Чмирів – засновників вокально-хореографічного ансамблю «Веселі черевички». Розповідь про Родинний дім «Покрова», який організували для дітей, позбавлених батьківської опіки, отці-салезіяни.

Детальніше про можливість придбання дивіться на сайті: www.svichado.com