Проща греко-католиків до Крилоса цьогоріч відбудеться в онлайн-форматі

01.08.2020, 13:00
Католики
Проща греко-католиків до Крилоса цьогоріч відбудеться в онлайн-форматі - фото 1
Проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос (Давній Галич), що на Івано-Франківщині, відбудеться у неділю, 2 серпня, в онлайн-форматі.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ця подія є улюбленою для тисяч прочан, які зазвичай беруть участь у молитовному паломництві, приходячи пішим шляхом із різних куточків митрополії, зазначають в УГКЦ.

"На жаль, цього року, з огляду на карантинні заходи, що були запроваджені урядом, проща до Крилоса не може відбутися. Проте ми можемо духовно єднатися в молитві і провести прощу в особливий спосіб – онлайн", - кажуть організатори прощі та запрошують усіх вірних взяти участь у Богослужінні, яке транслюватимуть наживо в неділю, 2 серпня, о 9.00 год.

Очолить молитву архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин. Переглянути трансляцію можна буде на фейсбук- та ютуб-сторінках Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Цього року проща приурочена до 155-річчя від дня народження праведного митрополита Андрея Шептицького, який також був частим гостем Крилоської Княжої гори.

Нагадаємо, 29 липня відбулася проща до Прилбичів – рідного села Андрея Шептицького.