Created with Sketch.

"Просимо у Господа благословень". У Софії Київській відбувся молебень за Україну

24.08.2021, 09:51

На подвір'ї Національного заповідника «Софія Київська» 24 серпня з нагоди 30-річчя незалежності України відбувся молитовний захід «Благословення України».

Участь у ньому взяв президент України Володимир Зеленський та представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Дійство розпочалося молитвою "Отче наш" у виконанні камерного хору.

Згодом зі слово виступили Предстоятелі ПЦУ, УГКЦ, УПЦ МП, представники протестантських Церков, мусульманської та юдейської громад.

Промовці дякували Богу за 30 років незалежності, просили Всевишнього благословити президента, всю владу, дарувати мир Україні, єдність та супроводжувати наш народ у всіх ділах.

Завершився молебень виконанням духовного гімну України "Боже Великий Єдиний".

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
24 серпня, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
24 серпня, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
24 серпня, 08:59