Протестанський пастор з України ловить на живця русофашистів у Німеччині

04 квітня, 13:01
Суспільство
Протестанський пастор з України ловить на живця русофашистів у Німеччині - фото 1
На протестантського пастора з України Сергія Косяка, який у Німеччині допомагає біженцям, напав прихильник "русского мира".

Про це священнослужитель написав у себе на Фейсбуці.

"Сьогодні в Німеччині на мене накинувся русофашист із ломиком. У місті я відомий як людина, яка допомагає біженцям з України, на моєму авто висить український прапор", - зазначив він.

Русофашист на перехресті заблокував авто волонетра, дістав з багажника інструмент і попрямував до пастира. Священнослужитель не розгубився.

"Я ніжно, щоб не пошкодити "любителя русского міра" посадив його в його ж автомобіль, він кілька разів намагався вилізти, і мені довелося його притримати на сидінні, щоб він у пориві гніву не розбив собі лоба о дверний отвір.

Після інценденту я поїхав у поліцію і накатав заяву", - додав пастор.

Спеоперація із нейтралізації русофашиста Сергію Косяку сподобалася, і він захотів продовжити цю шляхетну справу. Почепивши синьо-жовтий прапорець на видне місце, священнослужитель тепер чекає, коли прихильники Росії та Путіна знову клюнуть на наживку.

"Після того, як через український прапор на моєму авто, на мене напав фашист з монтуванням, вирішив скріпоносців руского міра ловити на живця. Ципа-ципа-ципа", - написав Косяк.

Сергій Косяк до 2014 році проживав у Донецьку. Був одним з організаторів «Молитовного марафону», під час якого представники різних релігій і конфесій збиралися на набережній біля Кальміусу на молитви за мир. Проросійські бойовики жорстоко розправлялися з учасниками акції: Сергій Косяк побував у підвалі і після побоїв тільки дивом уник подальшої розправи. Опинившись на волі, організовував допомогу українським військовим, активно допомагав евакуювати людей з Донецька, коли туди вже увійшли проросійські бойовики на чолі з громадянином РФ Гіркіним-Стрєлковим.