П'ятидесятники просять владу не ухвалювати гендерні законопроєкти та ті, що стосуються грального бізнесу

09.07.2020, 09:40
Держава
П'ятидесятники просять владу не ухвалювати гендерні законопроєкти та ті, що стосуються грального бізнесу - фото 1
Михайло Паночко, старший єпископ УЦХВЄ (п'ятидесятників), звернувся з відкритим листом до президента України Володимира Зеленського та голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, в якому просить владу не ухвалювати законопроєкти, що входять у протиріччя з традиційними і релігійними цінностями українців.

Про це повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт п'ятидесятників України.

"1 липня 2020р. Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав скандальний законопроєкт №2693, який неодноразово критикувався як Церквами, так і патріотичною громадськістю та медіаекспертами. Останнім часом загалом з’явилася низка тривожних законопроєктів. Зокрема, щодо легалізації гендерної ідеології, криміналізації так званої дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та невчасні, однак дуже наполегливі спроби знову легалізувати гральний бізнес. Все це наочно демонструє цінності й моральні якості депутатів. Такий стан справ викликає тривогу про майбутнє України, тому вважаю необхідним нагадати Вам про деякі важливі, навіть засадничі, принципи нашого спільного буття", - пише єпископ і нагадує про згадку Бога в преамбули Конституції України, про духовний гімн України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни», про те, що "кожен президент України урочисто складаючи присягу служити народові, кладе руку на Євангелію та Конституцію".

На переконання єпископа, "згідно з цим законопроектом, біблійні тексти можуть трактуватися як «мова ненависті»", тому просить владу України: "не рядімо беззаконня в шати законності! Прислухаймось до заклику нашого Тараса Шевченка «Схаменіться! будьте люди, бо лихо вам буде…» Хай приклади парламентів та лідерів сусідніх країн – Хорватії, Румунії, Польщі, Угорщини надихають і Вас не піддаватися злу, а стояти на захисті України".