• Головна
  • Новини
  • Рабини з Дніпра взяли участь у щорічній конференції європейських рабинів у Бухаресті...

Рабини з Дніпра взяли участь у щорічній конференції європейських рабинів у Бухаресті

16.03.2018, 09:39
Рабини з Дніпра взяли участь у щорічній конференції європейських рабинів у Бухаресті - фото 1
Чергова щорічна конференція рабинів, організована Європейським рабинським Центром (Rabbinical Center of Europe, RCE), відбулася у столиці Румунії Бухаресті. У конференції взяло участь понад 350 рабинів з 25 європейських громад, повідомляє сайт єврейської громади Дніпра.

Чергова щорічна конференція рабинів, організована Європейським рабинським Центром (Rabbinical Center of Europe, RCE), відбулася у столиці Румунії Бухаресті. У конференції взяло участь понад 350 рабинів з 25 європейських громад, повідомляє сайт єврейської громади Дніпра.

topfoto001.JPG

Український Дніпро представляла делегація, до якої увійшли рабини Мойше Лейб Вебер, Хаїм Хазан і Зеєв Виноградов. На конференції обговорювалися питання, актуальні для релігійного єврейського співтовариства, пов'язані з тими змінами у різних сферах життя, які переживають цивілізовані країни у ході нинішньої технологічної революції.

Особливі заходи були присвячені 18-ти річчю роботи «Rabbinical Center of Europe», спеціальної структури, створеної як представницький і координуючий орган для успішного відстоювання єврейських інтересів, як у рамках континенту, так і за його межами, а також для поширення досвіду роботи передових єврейських структур.

На конференції також діяли секції, присвячені різним питанням єврейського життя, у яких брали участь рабини, які спеціалізуються у вирішенні питань, пов'язаних з подібною проблематикою.