• Головна
  • Новини
  • Реформатська Церква у Берегові просить угорського депутата націоналіста звільнити приміщення...

Реформатська Церква у Берегові просить угорського депутата націоналіста звільнити приміщення

20.03.2014, 16:48
Реформатська Церква у Берегові просить угорського депутата націоналіста звільнити приміщення - фото 1
Керівництво релігійної громади Реформатської Церкви м. Берегово просить незалежного депутатата Європейського Парламенту п. Ковача Бейлу від 19 березня 2014р. на невизначений термін призупинити роботу його офісу-приймальні.

p_90441_1.jpgКерівництво релігійної громади Реформатської Церкви м. Берегово 19 березня у зв'язку з ситуацією, що склалася на Україні, та враховуючи можливі наслідки політичних баталії в ЗМІ, які останнім часом розпалюють ворожнечу - як орендодавець опублікувало наступну інформацію:

"Просимо незалежного депутатата Європейського Парламенту п. Ковача Бейлу від 19 березня 2014р. на невизначений термін призупинити роботу його офісу-приймальні.

Керівництво Релігійної Громади Реформатської Церкви м. Берегово". Про це повідомляє сайт Мукачево. нет.

Нагадаємо, що депутат Європарламенту Бейла Ковач відкрив свою приймальню на Закарпатті, у місті Берегово у січні 2011 році. Пройшов до Європейського парламенту по квоті угорської націоналістичної партії "Йоббік".

Ковач вимагав від України створення Притисянського угорського округу на території Закарпаття з планами подальшої автономії. На його офісі у Берегові розміщено й прапор секеїв - угорців Трансільванії, які у свою чергу вимагають автономії у Румунії.

Бейла Ковач фігурував як міжнародний спостерігач на кримському "референдумі", хоча Європейський союз заявив, що не спрямовував до Криму жодного офіційного спостерігача. Депутат Європарламенту від Угорщини заявив, що на його думку "референдум в Криму абсолютно законний".

17 березня депутати Берегівської міської ради з фракції Єдиний Центр спрямували заяву щодо діяльності на території Закарпаття депутата Європарламенту Бейли Ковача до Управління Служби Безпеки України в Закарпатській області, до Голови Європейського парламенту п. Мартіна Шульца та прем’єр-міністра Угорщини п. Віктора Орбана.

Берегівські депутати просили дати належну оцінку діяльності депутата Європарламенту Бели Ковача на території України.

Теги: #ЗРЦ