Релігійна громада з Житомирщини перейшла до ПЦУ, настоятель лишився в УПЦ МП

Релігійна громада з Житомирщини перейшла до ПЦУ, настоятель лишився в УПЦ МП - фото 1
Релігійна громада у селі Мокре Звягельського району приєдналася до Православної Церкви України. Настоятель храму лишився в УПЦ МП.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив єпископ Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України Паїсій.

У своєму пості єпископ написав, що зустрівся з парафіянами Іоано-Богословського храму села Мокре 16 травня і після спілкування прийняв громаду до складу єпархії.

"Після загальних зборів релігійна громада ухвалила рішення про вихід із підпорядкування Московському Патріархату та приєднання до Православної Церкви України без свого настоятеля, який залишився вірний Московському Патріарху. Вітаючи таке рішення парафіян, видав відповідні Укази та Посвідчення про їхнє прийняття до складу Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України", — написав єпископ.

Додамо, починаючи від 2019 року, на Житомирщині 107 релігійних громад Української Православної Церкви Московського Патріархату перейшли до Православної Церкви України. В Житомирі таких переходів немає.