Римо-католики поблизу Львова відкрили монастир сестер-бенедиктинок

19 березня, 18:16
Суспільство
Римо-католики поблизу Львова відкрили монастир сестер-бенедиктинок - фото 1
19 березня в урочистість святого Йосифа у с.Солонці біля Львова відбулося освячення храму св.Бенедикта та монастиря св.Йосифа, де здійснюватимуть своє служіння сестри-бенедиктинки.

Про це повідомляє CREDO.

На урочистості були присутні майже всі єпископи РКЦ в Україні, настоятель бенедиктинської конгрегації Благовіщення Пресвятій Діві Марії о.Максиміліан Навара разом із братами, які служитимуть капеланами для сестер, а також семінаристи всіх римо-католицьких семінарій України, що прибули до Львова на свою щорічну зустріч.

Також були присутні представники родини фундаторів монастиря та храму швейцарська родина Відеркер. Святу Месу очолив архиєпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський.

У проповіді митрополит наголосив, що цьогорічна урочистість святого Йосифа стала винятковою подією в історії Львівської архидієцезії, тому що на її території знову постав споглядальний монастир.

У монастирі святого Йосифа оселяться три сестри з абатства Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії з Житомира.

Як інформує Католицький Медіа-Центр, освячення ділянки та встановлення наріжного каменя під монастиря відбулось 19 березня 2016 року. Тоді сестри бенедиктинки з Абатства Непорочного Зачаття ПДМ з Житомира вперше прибули на це місце, на чолі із Абатисою Матір’ю Кларою Свідерською. У тексті булли, яку була вмурована, зазначалося, що перебування сестер-бенедиктинок у Львові налічує 400 років, і тепер після майже 80 років перерви сестри повертаються у це місто.