Рівненські протестанти організували сімейний сплав річкою

Сплав на річці Случ - фото 1
Сплав на річці Случ
Рівненська церква «Христос є відповідь» вже декілька років підряд організовує річкові сплави. Щоліта активні відпочивальники долають довгий шлях річкою Случ, ночують у наметах і готують їжу на вогнищі. Цього разу протягом трьох днів мали змогу насолодитися природою та щирим спілкуванням батьки і сини.

Соколині гори та Надслучанська Швейцарія – місця з винятковими краєвидами! А після прогулянки човнами кожен міг обрати собі заняття по душі: волейбол, плавання, риболовля чи просто відпочинок у гамаку. Невід’ємною частиною кожного для було дослідження Божого Слова, спів християнських пісень та розбір духовних тем. Розповідає Анастасія Пауш.

Рівненські протестанти організували сімейний сплав річкою - фото 56781

 

«Мені подобається атмосфера, яка панує протягом цих днів. Простота, братська співпраця. Мене надихає навіть приготування їжі, це теж грає свою роль», – розповідає Олександр Прокопович, служитель церкви.

Рівненські протестанти організували сімейний сплав річкою - фото 56784

 

«Ми давно мріяли і хотіли потрапили на сплав. Я тут з чотирма дітьми, вони всі задоволені. Дуже класно відпочили, дружня компанія, сприятлива погода, все супер!» – говорить Олексій Січеніков, батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу.

«Ці дні ми пережили дуже велике благословення. Отримали задоволення, відновлення внутрішнього стану. Веслування, природа, спілкування, команда. Дуже все було насичено», – ділиться враженнями Віталій Євгейчук, диякон церкви «Жива вода».

Рівненські протестанти організували сімейний сплав річкою - фото 56783

 

«На фоні сімейних проблем у суспільстві важливо поширювати сімейні цінності та сприяти покращенню взаємовідносин в родині. Нашою метою було покращення взаємовідносин між батьками та синами, і це нам вдалося. В човни ми садили батька з дітьми, щоб під час водної подорожі між ними було спілкування. Ловити з сином рибу, плисти річкою, співати біля вогнища, грати у м'яча, просто розмовляти, вислуховуючи та відповідаючи на питання – ось справжнє батьківство та прояв любові», – вважає Тарас Сень, пастор церкви.

Рівненські протестанти організували сімейний сплав річкою - фото 56785

 

Незважаючи на легку втому команда з 23 чоловік, включаючи декілька сиріт, наповнились позитивними враженнями на тривалий час. Такі виїзди по-особливому укріплюють взаємовідносини у сім’ях, сприяють духовному і фізичному збагаченню. Члени церкви «Христос є відповідь» планують організувати подібні сплави також для підлітків та сімейних пар.

Рівненські протестанти організували сімейний сплав річкою - фото 56782