У Новомосковську дві парафії ПЦУ відсвяткували Різдво за новоюліанським календарем

У Новомосковську дві парафії ПЦУ відсвяткували Різдво за новоюліанським календарем - фото 1
Парафії на честь Різдва Іоанна Предтечі та свт. Миколая, архиєпископа Мир Лікійських, Дніпровської єпархії ПЦУ ще у жовтні прийняли відповідні рішення і 25 грудня провели Різдвяні Богослужіння.

"Також бажаємо повністю перейти на новоюліанський календар, коли Священний Синод благословить цей перехід", — повідомив РІСУ настоятель цих парафій священик Ярослав Мінєєв,

30 жовтня парафіяни парафії на честь Зачаття святого Іоанна Предтечі та Хрестителя Господнього, що в м. Новомосковськ Дніпровської єпархії, одноголосно вирішили відгукнутися на рішення Священного Синоду Православної Церкви України і святкувати Різдво 25 грудня.

Того ж дня у храмі на честь Святителя Миколая, що при військовій частині, також було одноголосно вирішено святкувати Різдво разом з більшістю Православних Церков світу за новоюліанським календарем.

У храмі Зачаття святого Іоанна Предтечі - фото 105458
У храмі Зачаття святого Іоанна Предтечі

 

Також обидві парафії одноголосно вирішили просити керуючого єпархією та Священний Синод благословити повністю перейти на новоюліанський календар як тільки Священний Синод надасть таку можливість.

У вівторок, 2 листопада, правлячий архиєпископ Симеон благословив в обох парафіях святкувати Різдво 25 грудня.

21 грудня рішення було підтримано керівництвом військової частини.

А вже 25 в обох громадах відбулися Різдвяні Богослужіння.

У храмі св. Миколая - фото 105459
У храмі св. Миколая