Created with Sketch.

Рівненську семінарію, собор та вокзал «мінував» відрахований семінарист, - поліція

01.03.2016, 11:56

На Рівненщині правоохоронці викрили неповнолітнього зловмисника, який повідомив про замінування Рівненської духовної семінарії УПЦ КП, Свято-Воскресенського собору і залізничного вокзалу.

На Рівненщині правоохоронці викрили неповнолітнього зловмисника, який 12 лютого повідомив про замінування Рівненської духовної семінарії УПЦ КП, Свято-Воскресенського собору і залізничного вокзалу. Про це пише Depo. Львів з посиланням на Рівненську поліцію.

«Мінером» виявився 16-річний мешканець Дубенщини, колишній семінарист. Таким чином неповнолітній хотів помститися своїм учителям-священикам за відрахування. З Рівненської духовної семінарії хлопця відрахували за постійні порушення дисципліни й внутрішнього порядку.

Правоохоронці затримали його під час спроби "замінувати" будинок, в якому хлопець жив.

Відкрито кримінальне провадження за фактом умисно неправдивого повідомлення про загрозу. Хлопцеві доведеться або заплатити штраф до тисячі неоподаткованих мінімумів, або отримати арешт на півроку чи обмеження волі на строк до 5 років.

 

Читайте також
Світові Мир - це дар. Ватикан видав чергову книгу Папи Лева XIV
Сьогодні, 13:37
Православні У Свято-Троїцькому храмі Кременчука після переходу до ПЦУ відновлюють приміщення
Сьогодні, 13:01
Культура В Успенському соборі лаври борються з вологою після удару дрона РФ
Сьогодні, 12:09
Україна і світ Гендиректорка заповідника «Софія Київська» представляє Україну на Всесвітньому форумі зі світової спадщини
Сьогодні, 11:10