Російські пропагандисти підхопили повідомлення прес-служби УПЦ МП щодо ситуації у Франківську

Російські пропагандисти підхопили повідомлення прес-служби УПЦ МП щодо ситуації у Франківську - фото 1
Російські пропагандисти підхопили повідомлення від прес-служби УПЦ МП про "рейдерське захоплення храму в Івано-Франківську із застосуванням сльозоточивого газу".

Джерело: Фіртка

Наприкінці березня 2023 року останній храм УПЦ МП, що діяв в Івано-Франківську, перейшов до Православної Церкви України. Такий крок привітав міський голова Руслан Марцінків.

«Найголовніше, що ми довели, що Івано-Франківськ — це християнське і патріотичне місто. І ми фактично розпочали хвилю переходу московського патріархату до Православної церкви України. Ми довго йшли до цієї події та показали сьогодні гарний приклад для всієї країни. Ми перші повністю очистилися від Московського патріархату», — поділився міський голова Руслан Марцінків.

У вівторок, 18 квітня, вперше відбулась Архієрейська літургія за участю єпископів ПЦУ. Після літургії Очільник ПЦУ Епіфаній Думенко вручив Руслану Марцінківу медаль «За жертовність і любов до України».

Про це написали в УПЦ МП, назвавши подію "рейдерським захопленням із застосуванням сльозоточивого газу". Не оминули в УПЦ МП згадати і про нагородження мера медаллю від ПЦУ.

Російські пропагандисти підхопили повідомлення прес-служби УПЦ МП щодо ситуації у Франківську - фото 113237

Російські пропагандисти відразу ж підхопили цю новину від УПЦ МП і надали свої гострі коментарі.

Російські пропагандисти підхопили повідомлення прес-служби УПЦ МП щодо ситуації у Франківську_2Російські пропагандисти підхопили повідомлення прес-служби УПЦ МП щодо ситуації у Франківську_3Російські пропагандисти підхопили повідомлення прес-служби УПЦ МП щодо ситуації у Франківську_4Російські пропагандисти підхопили повідомлення прес-служби УПЦ МП щодо ситуації у Франківську_5