Російські п’ятидесятники похвалилися, що почали місіонерську діяльність в Маріуполі

Російські п’ятидесятники похвалилися, що почали місіонерську діяльність в Маріуполі - фото 1
На офіційному сайті РОС ХВЄ з’явилася новина, про те, що російські п’ятдесятники розпочали місіонерську діяльність в окупованому Маріуполі, – там заснували церкву. Повідомляється, що в Маріуполь приїхала група осіб з росії і розпочали роботу в напрямку заснування церкви “Серце Давида”. Кажуть, що богослужіння відвідує 40 осіб.

За повідомленням сайту "Слово про слово", цей факт викликав резонанс в українському протестантському середовищі. Багато служителів висловили своє обурення і шок від дій росіян. Адже це не що інше, як продовження агресії, тільки вже на духовному фронті.

російські п'ятдесятники

“Церква заснована на крові і не на Крові Ісуса Христа, як це мало б бути, а на крові невинно вбитих українців. А значить це – російська колаборантська церква, яка заснована через місіонерів, обслуговуючих безбожну владу окупантів” – пише Андрій Захаров.

“Це не місіонерська діяльність, це релігійний імперіалізм” – пише Юрій Попченко.

“Новий вид місіонерства від ряховського: підтримати сучасного собіратєля зємєль руських, увійти в довіру та у федеральний орган, фотографуватися з ним, писати йому дифірамби, благословляти його, молитися за нього і йому, підтримати спецоперацію вождя в Україні, ще раз помолитися за успіх спецоперації, вщент розбомбити квітуче промислове місто, вбити при цьому десятки тисяч мирних жителів, сотні тисяч зробити біженцями, частину з яких депортувати в росію, місяцями не прибирати з вулиць та зруйнованих будинків трупи, і потім, тріумфально в’їхавши на танках у зруйноване місто, зібрати хто залишився в живих і — провести євангелізацію під лозунгом: «Бог вас любить! Приходьте до нас у церкву, ми принесли вам спасіння!» І з «братськими» посмішками та турботою роздати ліки та товари першої необхідності – пише Юрій Вавринюк.