"Росія вже покарана Богом за свої злочини", - єпископ Іриней Білик

30 травня, 10:43
Суспільство
"Росія вже покарана Богом за свої злочини", - єпископ Іриней Білик - фото 1
Війна стала величезним випробуванням для українців, проте вона також згуртувала народ і мобілізувала внутрішні сили для боротьби за свободу.

Про це розповів єпископ-емерит Бучацький УГКЦ, канонік папської базиліки Санта-Марія-Маджоре у розмові в Римі, передає Ровесник.

За словами єпископа, хоча спочатку українці переживали страх і тривогу, з часом вони звикли жити в умовах війни. Проте внутрішня мобілізація на перемогу не зникла, люди продовжують сподіватися на швидку перемогу з Божою допомогою та підтримкою союзників.

Єпископ Іриней наголосив на силі молитви, яка, за його словами, здатна зупинити ворога. Він навів приклад, коли папські нунції розповідали, що під час нападу на українських воїнів сила молитви заступила ворогам очі, і вони не змогли продовжити наступ. Тому українці живуть надією і вірою в те, що з допомогою молитви та внутрішньої мобілізації вони обов’язково переможуть.

Попри всі випробування, єпископ переконаний, що українці прагнуть миру та справедливості. Він закликає стояти на позиціях правди, яка врешті-решт переможе брехню та зло. Тільки на шляху правди можна досягти справжнього визволення та щастя.