Росіяни вкрали в українців сертифікат Халяль, - Саїд Ісмагілов

Росіяни вкрали сертифікат - фото 1
Росіяни вкрали сертифікат
Російська компанія ООО "Агроинвест" тупо підробила у фотошопі сертифікат, виданий одній із українських компаній, та намагалася продати свою продукцію в мусульманські країни за краденим документом.

Про це повідомив один із мусульманських духовних лідерів України, муфтій Духовного управління мусульман України "УММА" Саїд Ісмагілов на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Щойно мені поскаржилась компанія Центр сертификации HALAL Global Ukraine, що видає сертифікат Халяль міжнародного стандарту, який потрібен для експорту продуктів харчування в мусульманські країни, на те, що Російська компанія ООО "Агроинвест", що зареєстрована у Смоленську, тупо підробила фотошопом сертифікат, виданий одній із українських компаній, та намагалась продати свою продукцію в мусульманські країни по краденому документу", – написав Ісмагілов.

За його словами, абсолютна тупа крадіжка була викрита, а на дзвінки розлюченого Центру Сертифікації росіяни не відповідають.

Як заявив керівник Центру сертифікації, спроби підробити сертифікати були і раніше, але вперше це зробили росіяни, які, мабуть, розраховували, що українці не дізнаються про це.

Також керівник Центру сертификации HALAL Global Ukraine повідомив, що не співпрацює з виробниками, імпортерами, експортерами та іншими зацікавленими особами з РФ чи окупованих територій.