Блога о. Игоря Пелехатого_image

Блога о. Игоря Пелехатого

Доля України - у Божих руках!

20.02.2014, 14:40

Зараз ми проходимо через неймовірні випробування, які мали подолати ще на зорі відновлення нашої незалежності. І повинні ми були тоді почати з повного очищення від ідеології большевизму-комунізму, який зародився в надрах візантійсько-московського політичного православія-цареславія.

ДОЛЯ УКРАЇНИ –  У БОЖИХ РУКАХ

Кожна секунда наближає неминуче падіння диктаторського режиму в Україні. Найголовніше зараз, щоб це сталося якнайшвидше, щоб вже більше не проливалася невинна кров.

Над Україною сповнюється допуст Божий. Впродовж століть нашого національно-духовного поневолення, здавалося, назавжди атрофувався ген солідарного самозахисту народу, але останні буремні події засвідчили, що цей ген був немовби приспаний. Коли ж настала реальна загроза остаточної заглади і знищення духа національного організму – українці повстали.

Зараз ми проходимо через неймовірні випробування, які мали подолати ще на зорі відновлення нашої незалежності. І повинні ми були тоді почати з повного очищення від ідеології большевизму-комунізму, який зародився в надрах візантійсько-московського політичного православія-цареславія. Цього не тільки не зробили, але ще й допустили схрещення комуністичної «еліти» з бандитським криміналом, внаслідок чого на світ з'явився потворний і хижий політичний монстр – партія регіонів.

Криваве жниво цього україноненависного диявольського монстра сьогодні з жахом спостерігаємо. Понад п'ятдесят застрелених, закатованих і спалених живцем, сотні ув'язнених, до яких опричники режиму – карателі з тризубами (!) на кокардах і погонах - застосовують сатанинські методи тортур, тисячі покалічених і поранених українців.

Сьогодні найбільшою терористичною загрозою для української нації є правлячий режим на чолі з громадянином В. Януковичем, який ще досі вважає себе президентом України. Чим швидше ця антилюдська україноненависна диктатура впаде, тим скоріше ми почнемо відновлювати своє цивілізоване життя.

Як тільки з Господньої ласки переможемо, перше, що маємо зробити – це остаточно, іменем Української Держави і Народу, остаточно засудити на рівні з нацизмом богоненависний комуністичний тоталітаризм ХХ ст., який завдав Україні апокаліптичних жертв.

Відповідно до цього державного акту зречення від сатани, як наступний крок - треба повністю очистити наші міста і села, вулиці і площі, назви підприєств, установ і навчальних закладів від імен кровожерних комуністичних божків.

Наступна наша дія – повна і всеохопна люстрація системи державної влади та правоохоронних органів від перевертнів, які довели Україну до межі національної катастрофи. Водночас має негайно розпочатись розслідування їхніх злочинів проти людяності, скоєних за останні роки, місяці, дні, щоби віднині і довіку нікому більше не кортіло зневажати, топтати і нищити образ Божий у людській душі. 

І аж тоді, коли під Господнім Покровом виконаємо цю титанічну національно-духовну працю, зможемо нарешті побачити сповнення Шевченкового пророцтва:

І на оновленій землі 

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть Люди на землі.

А тепер насамперед – молімося. Безперервно, внутрішньо і соборно. З НАМИ – БОГ!