Руйнівна злива в Івано-Франківську стала перевіркою якості ремонтних робіт у 120-річній синагозі

Через сильну зливу, яка пройшла в Івано- Франківську в ніч з 5 на 6 жовтня, біля входу в місцеву синагогу впало дерево.

Про це інформує Jewishnews.

Руйнівна злива в Івано-Франківську стала перевіркою якості ремонтних робіт у 120-річній синагозі - фото 59596

 

"При вході в синагогу впало дерево, зламалися гілки. Комунальні служби приїхали і оперативно почистили ", - сказав лідер єврейської громади в Івано-Франківську Ігор Перельман.

Також він додав, що під час сильного дощу дах синагоги не протік, а вітер не завдав шкоди будівлі. Крім того майно жодного з членів громади не постраждало.

Як РІСУ інформувала, у 120-річної синагоги «Темпль» в Івано-Франківську нещодавно лише закінчили зовнішні ремонтні роботи і перейшли до внутрішніх.

Очільник місцевої єврейської громади Ігор Перельманредакції JewishNews розповідав нещодавно, що закладаються діри, через які вода від опадів текла всередину приміщення. Тобто в першу чергу обробляють аварійні ділянки.

"Ми планували завершити всі ці роботи до 1 вересня, але не вийшло, тому плануємо закінчити до 10 вересня, щоб завершити капітальний ремонт повністю до Рош га-Шана", - каже Ігор Перельман.

Отож ця злива стала перевіркою на якість ремонтних робіт.

5 жовтня, близько 21:00, в Івано-Франківську почалася сильна злива, яка супроводжувалася потужними поривами вітру і блискавками.

Кілька вулиць Івано-Франківська були повністю затоплені, що ускладнило рух автомобілів. Також стихія зламала кілька дерев на вулицях міста, включаючи парк Шевченка.

Крім цього навантаження не витримали стовпи електропередач і один білборд, який впав прямо на дорогу.