"Русофобські антитіла" українців - це захисна реакція на смертельну інфекцію ідеології "русского мира", -  Євстратій (Зоря) - Пєскову

14 листопада, 12:25
Суспільство
Заступник голови Управління зовнішніх зв’язків ПЦУ архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря) різко відреагував на заяву прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова в інтерв'ю RT про те, що українці вже "не братній народ" для росіян, бо ім "штучно насадили русофобські антитіла".
'Русофобські антитіла' українців - це захисна реакція на смертельну інфекцію ідеології 'русского мира', -  Євстратій (Зоря) - Пєскову - фото 61710

 

Коментар з цього приводу владика написав у Фейсбук.

Пєсков сказав, що за останні роки керівництво України нібито "неабияк попрацювало, щоб спровокувати якісь ворожі відчуття у своєму народі" стосовно Росії, і українцям штучно насадили "русофобські антитіла". Тому, вважають у Кремлі, росіяни та українці "залишаються двома спорідненими, але при цьому вже не братніми, народами".

"Але ми не думаємо, що це довгостроковий антиросійський імунітет. Ні, він не може бути довгостроковим. Ці антитіла пройдуть швидко. Штучно насаджені русофобські антитіла пройдуть швидко", - сказав Пєсков.

Він додав, що підсумки виборів в Україні показали, що нібито "антитіла-то і не такі сильні вже".»

З цього приводу владика Євстратій відповів:

"Я вже писав, що коли вміти «дешифрувати» слова Пєскова, то він стає чудовим джерелом правдивої інформації.

Антитіла - це наслідок захисної реакції організму на вторгнення хвороботворних вірусів. Якщо організм їх не виробить або їх буде недостатньо - збудник буде розмножуватися і хвороба буде поширюватися.

Отже, називаючи «русофобію» антитілами, речник Путіна підсвідомо говорить правду - це захисна реакція українського суспільства на агресивну і смертельно небезпечну інфекцію ідеології «русского мира».

На фото внизу: Хрест в пам‘ять про 15 тисяч мешканців Батурина, вирізаних московським військом на чолі з «князем» Мєньшиковим рівно 312 років тому. Батуринська різанина - лише один з сотень епізодів нашої спільної історії, які мають спонукати нас зберігати і примножувати антитіла до всіх проявів московського імперіалізму".