СБУ прийшла з обшуками до двох монастирів і скиту УПЦ МП на Житомирщині

08.12.2022, 12:14
Держава
СБУ прийшла з обшуками до двох монастирів і скиту УПЦ МП на Житомирщині - фото 1
Правоохоронці 8 грудня проводять безпекові заходи у Коростенському районі на Житомирщині на території жіночого та чоловічого монастирів і скиту УПЦ МП одного з них.

Про це повідомили в управлінні СБУ у Житомирській області, передає Еспресо.

Контррозвідувальні заходи проходять у Чоповицькому Афонської ікони Божої матері жіночому ставропігійному монастирі, Казанської ікони Божої матері чоловічому монастирі Овруцько-Коростенської єпархії та у Скиті цього монастиря на честь преподобного Сілуана Афонського.

Мета обшуків – виявлення та протидія підривній діяльності російських спеціальних служб у релігійному середовищі держави. У період війни заходи спрямовані унеможливлення використання афілійованих із центрами впливу в РФ релігійних громад в якості осередку "русского міра" та убезпечення населення від можливих провокацій і терористичних актів.
Зазначається, що спільно з представниками релігійних організацій правоохоронці проводять огляд території та приміщень для виявлення осіб, можливо причетних до протиправної діяльності, та предметів, заборонених до обігу на території України.

7 грудня СБУ проводила безпекові заходи на об’єктах УПЦ МП у Черкаській, Волинській та Херсонській областях.