"Шануймо права та свободу, гарантовані Конституцією, але не забуваймо також про обов’язки і відповідальність" - Предстоятель ПЦУ

28.06.2021, 16:41
Держава
"Шануймо права та свободу, гарантовані Конституцією, але не забуваймо також про обов’язки і відповідальність" - Предстоятель ПЦУ - фото 1
Митрополит Епіфаній привітав українців з Днем Конституції.

"Для нас це був справді доленосний документ, який ствердив віковічні прагнення нашого народу жити в незалежній, суверенній, єдиній, демократичній державі, де саме людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.

Основний Закон писався і приймався 25 років тому – задля добра для всіх нас. Як християни ми керуємося в житті Законом Божим, а як громадяни своєї країни – насамперед, Конституцією. Тож шануймо її, дотримуймося, виконуймо. Не можна її зневажати чи попирати, бо не можна порушувати основу.

Безперечно, що жоден людський закон не може бути абсолютно досконалим, як це є із заповідями Божими. І благо тому народу, який свої закони прагне поліпшувати, взоруючись на Божественну істину, а не навпаки – через людські установлення підтримуючи сваволю та гріх.

Нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування війною. А тому нам, як ніколи, зараз потрібна єдність, чіткість, послідовність і справедливість Закону. Шануймо права та свободу, які дані нам Господом та гарантовані Конституцією. Але не забуваймо також про обов’язки і відповідальність за все, що ми робимо. З Днем Конституції, Україно! ", - йдеться у привітанні очільника ПЦУ.