Ще п'ять парафій на Київщині перейшли до Православної Церкви України

Ще п'ять парафій на Київщині перейшли до Православної Церкви України - фото 1
У Макарові 18 лютого відбулися збори релігійних громад парафії Святого Дмитрія Ростовського та Свято-Іллінської парафії Київської єпархії Української Православної Церкви МП.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на допис Сергія Возного.

На зборах громади майже одноголосно проголосували за перехід храму з УПЦ Московського Патріархату до Православної Церкви України.

Ще п'ять парафій на Київщині перейшли до Православної Церкви України - фото 129969

З 209 зареєстрованих громадян "за" проголосувало 206.

Сергій Возний написав: "Не втомлююся повторювати, що будемо вичищати з України проросійську нечисть системно, методично, в рамках і межах чинного законодавства! В Україні не буде русскава міра і Московського Патріархату!"

17 лютого перша громада в м. Обухові прийняла рішення вийти з підпорядкування УПЦ МП та приєднується до ПЦУ. Ініціювала збори жителька мікрорайону Яблуневе. Вона заздалегідь організувала збір підписів, до якого доєднались й інші активісти. Виданню "Хроніки Обухова" жінка розповіла, що отримувала дзвінки з погрозами за свою ініціативу, але це її не зупинило. Ініціативна група разом назбирала понад 700 підписів, завдяки чому і відбулись збори.

На самих зборах голосували лише жителі Обухова. Релігійна громада Покрови Богородиці більшістю голосів (177 проти 78) ухвалила рішення про вихід з підпорядкування Московському патріархату та вирішила приєднатися до ПЦУ. На жаль, без настоятеля храму протоєрея Максима, котрий залишився в УПЦ МП.

Як стало відомо, до ПЦУ 17 лютого перейшли громади Святої-Параскеви с. Дружня та св. вмч. Димитрія с. Пилиповичі.