Собор архиєреїв УПЦ рукоположив нового єпископа

15.02.2010, 12:12
Собор архиєреїв УПЦ рукоположив нового єпископа - фото 1
Предстоятель УПЦ 14 лютого очолив Літургію у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври. Після відправи сонм архиєреїв висвятив на єпископа клірика Сімферопольської єпархії архимандрита Аліпія (Козолія).

Хіротонія_11.jpgКИЇВПредстоятель УПЦ 14 лютого очолив Божественну літургію у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія та Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Після відправи сонм архиєреїв висвятив на єпископа клірика Сімферопольської єпархії архимандрита Аліпія (Козолія).

Рішення про обрання о. Аліпія на  Джанкойську кафедру прийняли на засіданні Синоду УПЦ 9 вересня 2009 року, що відбувся у Свято-Успенській Почаївській Лаврі. Того ж дня в Успенському соборі Лаври відбулося наречення архимандрита Аліпія (Козолія) на єпископа Джанкойського і Роздольненського.

Майбутній архипастир, як інформує прес-служба УПЦ,  народився на Київщині у селі Калинівка 1971 року. Духовну освіту здобув в Одеській духовній семінарії. У 1993 році прийняв чернечий постриг. Того ж року висвячений у єродиякона, а згодом — на священика. До архиєрейської хіротонії отець Аліпій ніс послух настоятеля храму рівноапостольної Ніни у містечку Гаспра (АР Крим).