Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова.
У Львові 23 січня оголошено днем жалоби за невинно убієнними учасниками акцій протесту в Києві. Таке розпорядження підписав міський голова Львова.
На будівлях міста вивішені прапори з траурними стрічками. Також Львівська міська рада звертається до усіх закладів з проханням обмежити використання музики.
«Сьогодні у Львові оголошена жалоба. В мене прохання до всіх вшанувати пам'ять невинно убієнних в Києві. Це велика біда. За роки незалежності я не пригадую, щоб у нас була така біда. Вшанувати пам'ять треба щирою молитвою. Вивішені державні прапори з жалобними стрічками. В усіх закладах харчування не має бути музики. Має бути розуміння. Це є жалоба. Це є відповідальність кожного керівника. Я думаю, що львів’яни мають це зрозуміти», - зазначив мер Львова
У Луцьку також оголошено Днем жалоби у зв’язку із трагічною смертю активістів у Києві.
Відповідне рішення прийняв міський голова Микола Романюк. Луцький мер прокоментував криваве протистояння у столиці у власному акаунті у «Фейсбук»: «Сьогоднішні події в Києві – це жах. Молюсь, щоб кровопролиття і протистояння більше не повторились, щоб не гинули люди».
Нагадаємо, 22 січня у Києві було вбито трьох учасників акцій протесту на Грушевського, двоє з них загинули від вогнепальних поранень, завданих бійцями «Беркуту». Окрім цього, львів’янина Юрія Вербицького, якого було викраденого з лікарні у Києві, знайшли мертвим у Бориспільській лісосмузі.