Сьогодні починається новий етап нашого паломництва від страху до гідності, - владика Борис Ґудзяк про вторгнення Росії

Сьогодні починається новий етап нашого паломництва від страху до гідності, - владика Борис Ґудзяк про вторгнення Росії - фото 1
Після визнання Путіним ОРДЛО і введення на територію України російських військ митрополит УГКЦ, голова Філадельфійської архиєпархії в США, громадський діяч та президент УКУ Борис Ґудзяк виступив із зверненням до українців, закликавши їх відіпхати "чорта лисого" і "впевнено крокували від страху до Богом даної гідності".

"Ми стоїмо перед великою небезпекою та загрозою знищення та перекреснення нашої державності, нашої гідності, всього гого, що для нас є дорогим. І в цей момент важливо не дати ворогу людьского роду більше влади, ніж він має в цьому світі.

Слід відіпхати чорта лисого і подивитися у вічі нашого Спасителя. Сьогодні починається новий етап та паломництво. Ми йдемо разом, впевнено, сильно з довірою. Нам треба бути в добрій фізичній формі, підтримувати один одного, не марнувати час на страхи, страшні фантазії, а діяти: помагати щодня комусь, родичам наших солдат, когось потішити. Починаймо кожен день і завершуймо його молитвами, бо в Бозі є правда, справедливість і наша сила.

Нехай Господь благословить наших захісників, нашу Україну, усіх вас миром у серці, щоб ви були сильні, щоби крокували від страху до Богом даної Гідності".