Сьогодні у Львові прозвучить загальноміська молитва за Україну

15 квітня, 11:00
Суспільство
Сьогодні у Львові прозвучить загальноміська молитва за Україну - фото 1
15 квітня представники християнських конфесій Львова проведуть спільну загальноміську молитву за перемогу над російським агресором та встановлення миру в Україні.

Молитва розпочнеться о 15:00 в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, що на вул. Театральній, 13, повідомила пресслужба ЛМР.

Капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк наголосив, що ця молитва стане голосом зболеної країни.

«У Страсну п’ятницю за григоріанським календарем особливо промовистою буде молитва української Церкви в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Це місце молитви було обране не випадково, адже цей храм є свідком великої віри народу України в Бога і українське військо. Саме тут представники християнських конфесій Львова об’єднаються у спільній молитві, випрошуючи в Бога витривалості у хресній дорозі України, розділяючи страждання нашого народу, яких він зазнає. Сьогодні наш народ несе хрест, тому ми збираємося разом на молитві, яка не має сценарію, а стане голосом нашої розіп’ятої України», - зазначив отець Павло Дроздяк.

Відтак, долучитися до молитви запрошують усіх небайдужих. Адже молитовний фронт також має особливе значення.

«Наші Збройні сили ведуть боротьбу з ворогом на фронті, але молитва також є невід'ємною частиною нашого шляху до перемоги. Представники християнських конфесій міста зберуться разом в Гарнізонному храмі на вул. Театральній для спільної молитви за нашу перемогу та молитовно згадають тих, хто загинув від рук агресора. Цього дня більшість християн світу відзначатиме Страсну п'ятницю, коли здавалось, що зло сильніше, але ми знаємо, що життя все ж таки перемогло смерть», - розповів директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради Євген Бойко.