Сьогодні у парафіях п’яти нордичних країн проведуть збірку на гуманітарні потреби України

28 травня, 14:04
Світові
Сьогодні у парафіях п’яти нордичних країн проведуть збірку на гуманітарні потреби України - фото 1
28 травня, на свято Зіслання Святого Духа за григоріанським календарем, в усіх католицьких парафіях і релігійних спільнотах Данії, Швеції, Норвегії, Фінляндії та Ісландії відбудеться молитва за справедливий мир в Україні. Також буде проведено збірку для закупівлі продуктових і гігієнічних наборів.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ця ініціатива — наслідок плідного візиту солідарності кардинала Андерса Арбореліуса (Швеція) та єпископа Еріка Вардена (Норвегія) в Україну, що відбувся 9–11 травня.

Владики-представники Скандинавської єпископської конференції були глибоко зворушені тим рівнем руйнування, що зараз переживає Україна, а також мужністю, стійкістю і взаємодопомогою українського народу.

«Просимо, щоб у цей день Літургія в усіх парафіях і релігійних громадах наших п’яти країн була відслужена за справедливість і мир в Україні. Ми також просимо, щоби збірки з усіх церков були передані до Карітасу України, який робить величезну роботу. Карітас спрямує наш внесок на харчові продукти та гігієнічні набори для найбільш нужденних. Потреба в такій первинній допомозі все ще велика, і вона зростатиме», — йдеться в офіційному зверненні єпископів Скандинавської конференції до вірян.

Усі зібрані кошти передадуть до Карітасу України.