Спасо-Преображенський собор УПЦ МП в Одесі відвідала делегація конгресменів і сенатор США

Спасо-Преображенський собор УПЦ МП в Одесі відвідала делегація конгресменів і сенатор США - фото 1
Під час свого візиту до Одеси 8 квітня 2024 року делегація зі Сполучених Штатів Америки у складі шести членів Конгресу та сенатора Джоні Ернст відвідала Спасо-Преображенський кафедральний собор УПЦ, який був частково зруйнований внаслідок російського ракетного удару 23 липня минулого року.

Відео візиту опублікував у себе у Телеграм-каналі помічник настоятеля собору протоєрей Мирослав Вдодович, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Конгресменам показали храм, який відновлюють, та його святині.

«Всіх дуже вразила історія Касперівської ікони Божої Матері. Про неї найбільше розпитували. Ми показали кадри від 23 липня, вказали, де знаходилася ікона (під час обстрілу – ред.). Вони були вражені, як іконі вдалося зберегтися», – зазначив священик Мирослав.

За його словами, конгресмена Палати представників Конгресу США Тома Суоцці це оповідання дуже вразило. Йому на згадку подарували копію чудотворного Касперівського образу Богородиці.

Гостям також дали відповіді на питання про те, що зараз відбувається у православ’ї.

«Божа Матір завжди захищала наше місто від ворогів, і сьогодні, коли вже понад 2 роки продовжується війна, Її Пречистий Омофор покриває всіх нас. Продовжуємо відновлювати наш собор і сподіваємося на вашу підтримку. Разом ми зробимо набагато більше!» – написали в пресслужбі Одеської єпархії УПЦ МП.