• Головна
  • Новини
  • Спілка української молоді в Україні закликає людей взяти участь в акції «Сопричастя» до 86-х роковин Голодомору...

Спілка української молоді в Україні закликає людей взяти участь в акції «Сопричастя» до 86-х роковин Голодомору

23.11.2019, 08:45
Спілка української молоді в Україні закликає людей взяти участь в акції «Сопричастя» до 86-х роковин Голодомору - фото 1
Членство Спілки української молоді в Україні ініціює проведення акції «Сопричастя» на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору та терору.

Членство Спілки української молоді в Україні ініціює проведення акції «Сопричастя» на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору та терору.

сопричастя.jpg

Серед низки меморіальних заходів важливо не загубити пам’ять про саму людину, що стала жертвою тієї неоголошеної війни. Часто ми згадуємо про сам факт голоду 1932—1933 років, про його призвідників, але не в стані осягнути жаху, перед яким вiч-на-вiч опинився пересічний українець, з хати якого вимели останню зернину, село якого оточене кільцем вартових, діти якого просять їсти…

Аби зрозуміти — потрібно пережити, або, принаймні, спробувати це зробити. Саме це є одним iз завдань акції «Сопричастя», покликаної вшанувати пам’ять жертв Голодомору шляхом посту, молитви та доброї справи.

ПІСТ

Кожен, хто погодився взяти участь у цій акції, бере на себе добровільне зобов’язання посту, без вживання страви, впродовж 33 годин (з 7 год. 22 листопада 2019 року до 16 год. 23 листопада 2019 року). Це буде своєрідною особистою жертвою кожного з нас на спомин душі невинно загиблих від голоду 1933 року. Дуже важливо, аби ця жертва була усвідомленою, а не механічною. До участі в цьому заході запрошуються виключно особи, які досягли 18-ти річного віку й не мають медичних протипоказань щодо такого добровільного посту.

МОЛИТВА

О 16 год.  23 листопада 2019 року учасники акції духовно єднаються в спільній молитві за упокій душі невинно вбитих та померлих від голоду.

ДОБРА СПРАВА

Впродовж 33 годин участі в акції кожен її учасник може зробити добре діло, метою якого є допомога ближньому, який цього потребує. Кожен може самостійно вибирати, яке добре діло він зробить, чи куди спрямує свою пожертву.

Закликаємо, зекономлені кошти, внаслідок утримання від їжі, спрямовувати на добру справу, в тому числі – на підтримку акції «Теплом зігріємо серця».

Зазначимо, що вперше така акція, започаткована СУМівцями Австралії та членами Тернопільської міської організації Спілки Української Молоді в Україні, відбулася у 2003 році. З того часу СУМівці щороку, в листопаді, проводять такий захід, присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору.

Запрошуємо вас долучитися до акції «Сопричастя» і вшанувати молитвою, постом та доброю справою пам’ять тих, хто невинно загинув під час голоду 1932—1933 років.

Контакти: Спілка української молоді в Україні, ky-ukraine@cym.org

(093) 74 722 79 – Анастасія Віль, координатор акції.